سه شنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۶
8:57:55 - دوشنبه 8 آذر 1395
Print This Post داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه ناحیه سراب تصریح کرد:
تعریف مختصات غلط و اعتماد سازی نقشه شوم دشمن جهت نفوذ فکری در ارکان کشور
فرمانده سپاه ناحیه سراب شامگاه دیروز در مراسم یادواره شهدا در این شهرستان گفت: اگر در جنگ تحمیلی جوانان مومن متعهد و انقلابی ما به زندگی دنیوی مشغول بودند دشمن نامی از اسلام قرآن در کشور ما باقی نگذاشته بود.

به گزارش صدای سراب سرهنگ کاظم قلعه در مراسم یادواره شهدای روستای چقوش علت برگزاری این مراسم همزمان با ایام شهادت حضرت رسول الله صلی الله علیه و آله را اینگونه عنوان کرد: شهدا کسانی بودند که بعد از  گذشت ۱۴۰۰سال از ظهور اسلام قدم برداشته تا راه پیامبر اسلام و راه امامان معصوم علیهم السلام را احیا کنند و این فلسفه برگزاری این یادواره در این ایام است.

فرمانده سپاه ناحیه سراب با بیان اینکه مقام عظمای ولایت بر زنده نگه داشتن نام شهدا تأکید کدارند افزود: از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون مستکبرین عالم در مقابل انقلاب اسلام صف‌آرایی کردند تا از اهتزاز پرچم اسلام جلوگیری کنند  و این ملت شریف ایران بودند که با لبیک گویی به فرمان ولایت و با دستور امام در سراسر کشور به عنوان نیروهای مردمی سازماندهی شده و در جبهه های حق علیه باطل حاضر شدند تا دستور قرآن را عملی سازند.

قلعه خاطرنشان کرد: اگر نیروهای مردمی, سپاه و ارتش ما در مقابل دشمن ایستادگی نمی کردند معلوم نبود انقلاب به کجا کشیده می شد.

وی با بیان اینکه ابدئولوژی انقلاب اسلامی تفکر اسلامی بود که در مقابل لیبرالی غرب قرار دارد اظهار داشت: اکنون می‌بینیم که دشمنان با بهانه‌های مختلف می‌خواهند در مقابل انقلاب و ایدئولوژی انقلاب یعنی اسلام ایستادگی کنند چون سیلی محکمی از انقلاب خورده اند.

این مقام نظامی با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل با اسلام و قرآن مشکل دارند افزود: آنها به بهانه های مختلف در مقابل انقلاب و رو در روی آن ایستادند,جنگ تحمیلی را به ما تحمیل کردند تروریست را پرورش دادند ,  و صدای حقوق بشر سازمان ملل و سازمان امنیت  در اوایل انقلاب با تروز ۱۷۰۰۰ نخبه کشورمان خاموش بود .

وی ادامه داد:  فرمانده

قلعه خاطرنشان کرد : جوانان ما باید بدانند اگر در ۸ سال دفاع  جنگ سختی میان اسلام و کفر بود و جوانان خون خود را در عملیات‌ها نثار اسلام کردند و در مقابل تمام استکبار و آمریکا ایستادند و به نتیجه رسیدند , اکنون دشمن جنگ نرم را در پیش رو قرار داده , امروز با تحریم ها و فضاهای رسانه ای می خواهند ایستادگی مردم را کور کنند, امروز چهره خود را عوض کرده و با تعامل می خواهند در ارکان این کشور نفوذ کند.

فرمانده سپاه سراب اظهار داشت: در زمان حضرت پیامبر  صلی الله علیه و آله وقتی دشمن در عملیات ایذایی موفق نشد, تحریم های ظالمانه را در پیش گرفته و شغب ابی طالب را رقم زدو چون موفق نشد  رو به مذاکرات آورند تا پیامبر را از مسیر حق و تبلیغ اسلام بازدارند  که حضرت پیامبر در جواب آنها فرمود:به خدا اگر خورشید را در دست راست من و ماه را در دست چپم بگذارند از آنان پیروی نخواهم کرد.

وی ادامه داد:  در آن زمان بود که آیه جهاد کبیر (۵۴ سوره فرقان ) نازل شد و پیامبر را از تصمیم و تبعیت دشمن منع و به جهاد دستور داد و  این دستور در دورانی نازل شد که دوران صلح بود

قلعه خاطرنشان کرد: دشمن ما در جنگ سخت و نرم موفق نشده , پس به مذاکره روی آورده تا نفوذ کند در ارکان کشور,  ما باید مواظب نفوذ باشیم و منظور از نفوذ, نفوذ در مجلس و ارگان های دولتی نیست, بلکه با نفوذ فکری و تربیت افرادی وابسته به خود و تفکر غربی می خواهد در ارکان نظام نفوذ فکری داشته باشد و آنگاه هست که به اهداف خود رسیده است .

وی افزود : باید بدانیم دشمن هرگز نخواهدگفت که ما با دین و قرآن شما مشکل داریم ولی به بهانه های مختلف نظیر هسته ای ,حقوق بشر, موشکی و حمایت از نیروهای مقاومت سعی در  ضربه زدن به اسلام و قرآن خواهند بود تا ریشه اسلام را خشک کنند .

فرمانده سپاه ناحیه سراب  ادامه داد:ملت مومن و متعهد و پایبند به انقلاب که می‌خواهند با شهدا و جهادگران در راه اسلام پیمان ببندند  باید بدانند در جهاد کبیر اقتصادی, فرهنگی, سیاسی و همه عرصه‌ها بایستی فعال باشند و انقلاب اسلامی را به نقطه اوج عزت در جهان برسانند که امروز دشمن با جنگ نیابتی و پرورش گروه‌های تروریستی و داعش آنها را به جان ملت های اسلامی و نیروهای مقاومت انداخته است.

وی ادامه داد : آمریکا اسرائیل و عربستان و  برخی کشورهای عربی می خواهند ضربه مهلکی را بر پیکره اسلام وارد کنند و لی غافل از اینکه  جوانان انقلابی و مومن ۵ سال است در مقابل این دشمن در سوریه  ایستادگی کرده اندآن ها را در  منجلاب سوریه بیش از ۵ سال است که گرفتار کرده اند.

قلعه در پایان اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: در پشت خنده دشمن خنجر کینی است که در ائلین فرصت  دشمن می‌خواهد آن را به پیکره اسلام و نظام اسلامی و قرآن وارد کرده و  با مختصات غلطی که می دهد با اعتماد سازی مردم ما را فریب دهد و فرهنگ لیبرالی غرب را در بطن خانواده های نفوذ دهد که بایستی از آن جلوگیری شود.

انتهای پیام/م

.

پسندیدن(0)نپسندیدن(2)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار